Дізнайтеся про 3 можливі причини подружньої холодності

Дізнайтеся про 3 можливі причини подружньої холодності

Існує три причини холодності у шлюбі:

1-ша – Складна, виснажлива рутина:

Поступово через повсякденну суєту вони перестали щось робити один для одного і це увійшло у звичку. Наприклад: коли вони повертаються додому, вони більше не спілкуються  один з одним про день, що минув, поки не настане момент, коли вони більше не будуть мати спільних тем для розмови і стануть чужими у своєму домі.

Вони відмовляються від хороших звичок заради поганих. Рутина повсякденного життя, робота, діти, телебачення, прибирання – це те, що ми всі робимо, але коли ви дозволяєте всьому цьому займати місце хороших звичок між подружжям, коли ви не захищаєте хороші звички, тоді погані займуть місце хороших. Відповідно, прекрасна атмосфера вдома закінчиться, тому що нова звичка – це холодність, віддаленість…

Приклади хороших звичок, що захищають близькість пари:

  • Лягати спати разом (засинати в один і той самий час)

  • Коли ви йдете і коли повертаєтеся додому, цілувати один одного

  • Разом їсти

  • Займатися спільними заняттями

  • Вибрати один день на тиждень як «день пари» (щоб піти кудись або зробити щось разом)

Поцілувати свою дружину, поцілувати свого чоловіка — це щось таке просте, таке швидке, що ви можете робити це скільки завгодно разів на день. Це форма прихильності, спосіб покращити атмосферу між вами. Якщо ви нічого з цього не робили, коли почнете це робити, можливо, ви здивуєте свого партнера; він буде дивитися, не розуміючи. Але не думайте, що ініціатива повинна виходити від іншого, не думайте так! Якщо ви бачите проблему, це тому, що ви повинні її вирішити.

2-га — Невирішений епізод:

Невирішений негативний епізод також може спричинити подружню холодність. Наприклад, зрада, чи то фізична чи віртуальна. Або будь-яка інша дія, яка глибоко поранила партнера, похитнула його довіру і не була подолана, породжуючи тим самим емоційну дистанцію. Рішення полягає в тому, щоб ви розібралися з тим, що сталося, з причиною цього охолодження.

3-тя — Змінився фокус, вони стали вже не один для одного:

Зразок: після появи дітей дружина починає приділяти їм занадто багато уваги, все зводиться до дітей. Отже, наприкінці дня вона втомлена роботою вдома і думає, що зробила дуже багато, і тому її чоловік має зрозуміти. Або це чоловік, який зосереджений лише на роботі чи друзях.

Отже, коли ми змінюємо фокус, ми прибираємо інвестиції, зусилля, які раніше вкладали у це. Якщо фокус зміщується з партнера на щось інше, то ваші зусилля та інвестиції також спрямовуються на щось інше.

Рішення:

Поэтому, если вы понимаете, что испытываете ситуации, подобные упомянутым выше, в ваших отношениях, но хотите сохранить свой брак, у вас будет возможность что-то сделать в этом месяце: месяце пар в терапии любви с «Курс обновления браков» — специальная цель благословить ваши отношения, которые начались в этот четверг (5-е число) и продлятся в следующие четверги мая.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.