Про нас

Багато людей не можуть подолати проблеми в особистому житті. Є такі проблеми, як гордість, образи, байдужість, відчуження, нестача спілкування, і цей список можна продовжувати безкінечно. Перебуваючи в такому стані, людині ніяк не вдається забути травми, пережиті в минулому, і не вдається почати нові — правильні відносини, які принесуть щастя в особистому житті.

З цієї причини церква Храм Духа Святого відкрила служіння, звернене саме на особисту сферу життя, мета якого – перемогти проблеми, які відбуваються в сім’ях, – розлучення, сварки, розділення та інші трагедії.

Служіння «Терапія Кохання» спрямоване для людей, які розчарувалися у цій сфері життя, через травми минулого, а також для тих, хто хоче навчитися мати правильні стосунки у своєму шлюбі.

Звертаючись до Бога у молитві, ми шукаємо напряму, щоб самотні люди зустріли свою «другу половинку», або молимося за благословення та зміни у шлюбі.

На служінні люди навчаються справлятися з проблемами з Божою мудрістю, не дозволяючи собі мати сумнівів щодо щастя в любові.

Терапія Кохання проходит щочетверга за адресою:
вул. Тарасівська, 44 (вул. Василя Яна, 3/5) (метро Олімпійська), у Києві.
Телефон для довідок: 303 97 97.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.